logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)

 

Patronat honorowy:

 

Wojewoda
Kujawsko-Pomorski



WOJEWÓDZTWO

KUJAWSKO-POMORSKIE

 

Partner strategiczny

IX Ogólnopolskiej Wystawy Bydła Hodowlanego

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt
w Bydgoszczy



Start
PDF Drukuj Email

 

EDYCJA 2016

2-3 lipca

Agro-Tech Minikowo

 

Dziękujemy Firmom za bardzo duże zainteresowanie naszą imprezą. Przygotowania z naszej strony idą pełną parą i mamy nadzieję że wszyscy będziemy zadowoleni z targów AGRO-TECH Minikowo 2016.

Niestety mamy już nasz teren wystawowy wypełniony w 110% i nie możemy przyjmować nowych wystawców.

Tych którzy chcą się wystawić w Minikowie, a nie zgłosili się dotychczas zapraszamy na przyszły rok lub inne nasze imprezy.

Do zobaczenia za kilka dni w Minikowie.

 

 

Tak było 4-5 lipca 2015 r.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmowych relacji z targów Agro-Tech Minikowo 2015

Część I

Część II


 

Film 3

 

 

Drugi dzień wystawy - 5 lipca

 

Nagrody Targów Agro-Tech Minikowo 2015

DLA

PUCHAR
Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsiw kategorii:
Ciągniki, maszyny rolnicze

Korbanek Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne

PUCHAR DYREKTORA
Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w kategorii: Ciągniki, maszyny rolnicze

BIN Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski

Grand Prix
Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych
AGRO-TECH

Bogart Maszyny Rolnicze S.A.

PUCHAR
Prezydenta DLGw kategorii: Ciągniki, maszyny rolnicze

Weremczuk FMR Sp. z o. o, Niedrzwica Duża

PUCHAR
Wojewody Kujawsko-Pomorskiego
Ewy Mes
w kategorii: Nawozy, środki ochrony roślin

Ekoplon

PUCHAR MARSZAŁKA
Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii: Mechanizacja w produkcji zwierzęcej, wyposażenie budynków inwentarskich

Gea Farm Technologies Sp. z o.o. Bydgoszcz

PUCHAR REKTORA
Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego
w kategorii: Hodowla roślin

KWS Lochow Polska Sp. z o.o.

PUCHAR PREZESA
Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej
w kategorii: Pasze, dodatki paszowe, systemy żywienia zwierząt

De Heus Sp. z o .o.

 

Nagroda Targów AGRO-TECH 2015


kategoria: Ciągniki, maszyny rolnicze

Expom Sp. z o.o. Krośniewice

Agro-Sieć Maszyny Sp z o. o. Chełmno

Agriteam PPHU Sp. z o.o.


kategoria:  Mechanizacja w produkcji zwierzęcej, wyposażenie budynków inwentarskich

POLANES Serwis Centrum Sp. z o.o. Bydgoszcz


kategoria:  Pasze, dodatki paszowe, systemy żywienia zwierząt

Eurolpol Sp. z o .o.


kategoria: Hodowla roślin

Danko Sp. z o .o.


kategoria:nawozy, środki ochrony roślin

Osadkowski S.A.

kategoria: Materiały i technologie w budownictwie

Inter-Lers Sp. z o.o. Kłecko

Nagroda Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych
AGRO-TECH Minikowo
za agregat do uprawy BEZORKOWEJ TAURUS

POM Brodnica

NAGRODA SPECJALNA
Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych
AGRO-TECH Minikowo

AGROMA Sępólno Krajeńskie

Nagroda Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych
AGRO-TECH Minikowo za pompę ciepła
Danfoss DHP-H Opti Pro +

Instalcentrum

 

 

XVI Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Minikowo, 4 – 5  lipca 2015 r.

Nagrody w kategoriach:

Bydło mleczne

Dla

1.
Stadniny Koni Nowe Jankowice Sp. z o.o.

za czempiona w kategorii jałowice  rasy PHF w wieku 12-13 m-cy

2.Firmy - „Agro-Dąbrówka” Sp. z o.o.za wiceczempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 12-13 m-cy

3.

Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin  Polanowice Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 12-13 m-cy

4.

Stadniny Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.

za czempiona w kategorii jałowice  rasy PHF w wieku 14-15 m-cy

5.

Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin  Polanowice Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 14-15 m-cy

6.

Firmy - „Agro-Dąbrówka” Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 14-15 m-cy

7.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o. za

czempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 16-18 m-cy

8.

Firmy - „Agro-Dąbrówka” Sp. z o.o.

za wiceczempiona

w kategorii jałowice rasy. PHF w wieku 16-18 m-cy

9.

Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin  Polanowice Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii jałowice rasy. PHF w wieku 16-18 m-cy

10.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.  za

czempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 19-21 m-cy

11.

Stadniny Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.

za czempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 22-24 m-cy

12.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 22-24 m-cy

13.

OHZZ w Chodeczku

za wiceczempiona w kategorii jałowice rasy PHF w wieku 22-24 m-cy

14.

Stadniny Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.

za czempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania I laktacji

15.

OHZZ w Chodeczku

za wiceczempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania I laktacji

16.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania I laktacji

17.

Stadniny Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.

za czempiona w kategorii krowy mleczne rasy PHF w trakcie trwania II laktacji

18.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania II laktacji

19.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania II laktacji

20.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania III i dalszych laktacji

21.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.

za wiceczempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania III i dalszych laktacji

22

Stadniny Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.

za czempiona w kategorii krowy rasy PHF w trakcie trwania III i dalszych laktacji

23.

Stadniny Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.

za superczempiona w kategorii krowy ras mlecznych

24.

OHZ w Osięcinach Sp. z o.o.

za superczempiona w kategorii jałowice ras mlecznych

 

Trzoda Chlewna

Dla

1.

Andrzeja Januszewskiego

za czempiona w kategorii loszka mieszańcowa

2.

Roberta Bonieckiego

za wiceczempiona w kategorii knurek wbp

3.

Anny i Marka Obryk

za wiceczempiona w kategorii knurek mieszańcowy

4.

Andrzeja Januszewskiego z Gościeradza

za wiceczempiona w kategorii loszka mieszańcowa

5.

Aleksandry Wysockiej z Wronia

za czempiona w kategorii loszka rasy wbp

6.

Aleksandry Wysockiej z Wronia

za wiceczempiona w kategorii loszka rasy wbp

7.

Andrzeja Januszewskiego z Gościeradza

za wiceczempiona w kategorii loszka rasy wbp

8.

OHZZ w Chodeczku sp. z o.o.

za czempiona w kategorii knurek rasy wbp

9.

Dariusza Kaczmarka z Kołodziejewa

za wiceczempiona w kategorii loszka rasy pbz

10.

Waldemara Kalisza z Kijewa

zam wiceczempiona w kategorii loszka rasy pbz

11.

Roberta Bonieckiego z Małszyc

za czempiona w kategorii loszka rasy pbz

12.

Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki w Mełnie

za czempiona w kategorii loszka rasy puławskiej

13.

Marka Gręźlikowskiego z Dobrzejewic

za czempiona w kategorii knurek rasy duroc

14.

Anny i Marka Obryk

za czempiona w kategorii knurek rasy pbz

15.

Mieczysława Gołasia z Kijewa

za wiceczempiona w kategorii knurek rasy pbz

16

Mieczysława Gołasia z Kijewa

za wiceczempiona w kategorii knurek rasy pbz

17.

Agro-Wronie sp. z o.o. we Wroniu

za wiceczempiona w kategorii knurek mieszańcowy

18

Marka Gręźlikowskiego z Dobrzejewic

za czempiona w kategorii knurek mieszańcowy


OWCE

Dla

1.

Instytutu Zootechniki PIB ZD Kołuda Wielka
za czempiona w kategorii owca maciorka rasy merynos polski barwny

2.

Piotra Łukaszewicza z Broniewa
za czempiona w kategorii tryki rasy merynos polski

3.

Piotra Łukaszewicza z Broniewa
za czempiona w kategorii tryki rasy merynos polski w starym typie

4.

Elżbieta i Waldemar Krygier z Piotrkowa Kujawskiego
za czempiona w kategorii tryk rasy Berichon du Cher

5.

Piotra Łukaszewicza z Broniewa
za czempiona w kategorii owca maciorka rasy merynos polski

6.

Ryszarda Wojciechowskiego z Małocina
za wiceczempionaw kategorii owca maciorka rasy merynos polski w starym typie

7.

Piotra Sobieszczyka z Kaźmierzewa
za czempiona w kategorii owca maciorka rasy merynos polski w starym typie


Drób

Dla

1.

Instytutu Zootechniki PIB ZD Kołuda Wielka
za czempiona w kategorii gęsi zarodowe

2.

Adama Belta z Lińska
za czempiona w kategorii kaczki rodzicielskie

3.

Pawła Kasperskiego z Tytlewa
za wiceczempiona w kategorii kaczki rodzicielskie

4.

Dariusza Bąkowskiego z miejscowości Krusza Podlotowa
za czempiona w kategorii indyki

5.

Gabrieli Papugi-Kuczkowskiej z Kcyni
za czempiona w kategorii gęsi rodzicielskie

6.

Urszuli i Henryka Błoch z Sikorowa
za czempiona w kategorii rodzicielskie kury mięsne

7.

Wiesława Rzadkowolskiego z Radomic
za czempiona w kategorii rodzicielskie kury nieśne

8.

Zofii i Gracjana Skórnickich zam. Duszniki
za czempiona w kategorii kury nieśne zarodowe ras rodzimych

9.

Dariusza Królika z Sieradza
za czempiona w kategorii zarodowe przepiórki japońskie

10.

Brygidy i Witolda Filipowicz zam. Szpęgawsk
za wiceczempionaw kategorii kury nieśne

11.

Anny Skórnickiej z miejscowości Szpęgawsk
za wiceczempiona w kategorii kury nieśne rodzicielskie ras rodzimych

 

 

Otwarcie wystawy Agro-Tech Minikowo 2015

Wojewoda Ewa Mes wita odznaczonych rolników

 

Dyrektor KPODR - Roman Sass powitał zaproszonych gości, rolników oraz wszystkich wystawców

 

Na naszej imprezie gościliśmy dyrektorów ościennych ODRów.

 

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Marka Sawickiego gości powitał Andrzej Gross - Prezes ARiMR

 

Z ramienia UTP gości powitał Prorektor ds. dydaktycznych i studenckich UTP , dr hab. inż. Janusz Prusiński

 

Wśród gości, rolników powitał - Senator RP - Jan Rulewski

 

Wojewoda - Ewa Mes

 

Nagrodzeni 4 lipca

Na wniosek Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka za zasługi na rzecz rozwoju wsi polskiej - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi nadał odznakę honorową ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA” Wojciechowi Fiszerowi  hodowcy z gminy Skrwilno

Na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego za zasługi na rzecz rozwoju wsi polskiej - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi nadał odznakę honorową „ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA”

Dariuszowi Badźmierowskiemu hodowcy z gminy Stolno
Wojciechowi Balewskiemu hodowcy z gminy Nowe
Stefanii Benedykcińskiej hodowczyni z gminy Brześć Kujawski
Januszowi Domachowskiemu hodowcy z gminy Świecie
Grzegorzowi Fryca hodowcy z gminy Lubiewo
Leszkowi Grzelak pracownikowi Stadniny Koni Dobrzyniewo
Jackowi Grzybek hodowcy z gminy Pruszcz
Michałowi Gumowskiemu hodowcy z gminy Lubicz
Eugeniuszowi Kalisz hodowcy z gminy Bartniczka
Elżbiecie Pilachowskiej hodowczyni z gminy Żnin
Henrykowi Pipowskiemu hodowcy z gminy Lubiewo
Henrykowi Warachowskiemu hodowcy z gminy Bobrowo
Zbigniewowi Ziółkowskiemu hodowcy z gminy Stolno

 

 

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka uhonorowała panią Ewę Mes Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego
„ZŁOTĄ HONOROWĄ ODZNAKĄ POLSKIEJ FEDERACJI HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA”

Odznakę wręczyli Stanisław Kautz - Dyrektor Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka
oraz  Stanisław Wyrębski - Sekretarz Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka

 

Komisarz Jerzy Białczyk otrzymał Honorowy Dyplom DLG e.V.

oraz.....

Medal Stanisława Kaszubskiego

 

Firma Rolnas - Leszek Chmielnicki - została wyróżniona przez KPODR - 10 lat kolekcji roślin uprawnych w Minikowie i to z taką klasą.

 

Laureaci Wojewódzkiego Etapu konkursu BHP organizowanego przez KRUS

 

Pierwsze miejsce i za razem awans do etapu krajowego zdobyło

Gospodarstwo Państwa Anety i Pawła Lewandowskich z Milżyna

Drugie miejsce

Państwo Joanna i Rafał Zalewscy z Łowina

Trzecie miejsce

Państwo Sylwia i Mariusz Pawlak z Poddębic

Laureaci konkursów „Produkt o standardzie europejskim”,Innowacyjny produkt", „Wyrób na medal” -  nagroda Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych w Poznaniu

Konkurs „Produkt o standardzie europejskim” 2015

Firma

za

AGRO-TOM Tomasz Kaniewski

Pogorzela

 

Ciężki agregat Talerzowy - GT

AGROLMET FH Krzysztof Kaczorowski

Gniewkowo

Ciągnik rolniczy VALTRA T 174 e Versu

AGROMASZ Zakład Metalowy Janusz Gruszczewski

 

Mrągowo

Ładowacz czołowy Ł-103 (T 202/6)

AGRO-LAND Marek Rózniak

Śmielin

 

Ciągnik Rolniczy CLAAS Arion 420

AGRO-LAND Marek Rózniak

Śmielin

 

Agregat uprawowo-siewny MZURI Pro-Til 6 T

BOGART Tadeusz Bogacz

Gniewkówiec

Ładowarka teleskopowa marki MERLO model Turbofarmer 42.7 156

 

Innowacyjny produkt

WIPASZ S.A.

Wadąg

 

Cielak Musli

LECHPOL Sp.  Z o.o. PW

Szubin

 

PERFEKTPHOS - Makroskładnikowy Nawóz dolistny

„Wyrób na medal” -  nagroda Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych w Poznaniu

w imieniu Dyrektora Tadeusza Pawłowskiego medal wręcza pan Jan Radniecki

Agromasz

Janusz Gruszczewski

Mrągowo

 

za ładowacz czołowy Ł103

 

foto: Jarosław Domiński

Laureaci Konkursu „Agroliga” dla województwa kujawsko-pomorskiego

 

w kategorii gospodarstw rolnych

Mistrz Agroligi województwa kujawsko-pomorskiego  Ryszard Błaszkiewicz z Rakowa

Wicemistrz Agroligi województwa kujawsko-pomorskiego  Maria i Kazimierz Kurzyńscy z  Gołębiewa

wicemistrz Agroligi województwa kujawsko-pomorskiego  Roman Zarecki z Kobylarni

w kategorii firm

Mistrz Agroligi województwa kujawsko-pomorskiego  Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne „Niedźwiedź”ze Starego Dwór gm. Koronowo

Wicemistrz Agroligi województwa kujawsko-pomorskiego  Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bachorzewie

 

Targi z lotu ptaka

foto: Adam Kopowski

 

Program

Sobota - 4 lipca
8.00 -14.00    Komisyjna ocena zwierząt – ring
10.00    Otwarcie Targów i Wystawy Zwierząt Hodowlanych dla publiczności
11.00    Oficjalne otwarcie Targów AGRO-TECH i Wystawy Hodowlanej – scena główna
11.15    Wręczenie odznak Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Zasłużony dla Rolnictwa” oraz medalu DLG – scena główna
12.00    Finał konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” w województwie kujawsko-pomorskim, wręczenie nagród – scena główna
12.30    Pokazy pracy maszyn rolniczych (parada ciągników, systemy jazdy równoległej, maszyny uprawowe, monitoring roślin za pomocą dronów) – pole pokazowe
14.00    Wręczenie nagród – „Produkt Europejski”, „Wyrób na medal” – nagroda Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych – scena główna
14.15    Wręczenie wyróżnień i nagród laureatom konkursu „Agroliga 2015”– scena główna
15.00    Wręczenie nagród i wyróżnień hodowcom zwierząt przez sponsorów – ring
17.00    Zakończenie pierwszego dnia Targów i Wystawy Zwierząt Hodowlanych
19.00    Wieczór Wystawcy - Centrum Dziedzictwa Kulinarnego

Niedziela - 5 lipca
9.30    Otwarcie drugiego dnia Targów i Wystawy Zwierząt Hodowlanych
10.30    Konkurs młodego hodowcy – ring
11.30    Prezentacja czempionów i wiceczempionów, wręczenie nagród i wyróżnień hodowcom – scena na ringu
12.30    Pokazy pracy maszyn rolniczych (parada ciągników, systemy jazdy równoległej, maszyny uprawowe, monitoring roślin za pomocą dronów) – pole pokazowe
14.00    Aukcja cieliczek – ring
14.00    Wręczenie wyróżnień targowych dla najlepszych wystawców Targów „AGRO-TECH 2015” – scena główna
17.00    Zakończenie targów


Ponadto w programie targów:
•    Centrum Hodowli i Nasiennictwa – kolekcja najnowszych odmian roślin uprawnych przygotowana przez Przedsiębiorstwo Nasienne „Rolnas” przy współpracy z Bayer CropScience i Maschiopol.
•    Stoisko informacyjno-promocyjne Ministerstwa Rolnictwa, ARiMR, ANR, ARR, KRUS
•    Prezentacja oferty naukowo-badawczej i dydaktycznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.
•    „Dzień Pola” w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie – niedziela 5 lipca – kolekcje odmian roślin uprawnych, energetycznych i powojnika, doradztwo odmianowe i porejestrowe.

--------------------------

Rolnictwo kujawsko-pomorskie zaliczane jest do ścisłej krajowej czołówki: tak pod względem osiąganych wyników jak i dużej aktywności inwestycyjnej. To sprawia, że na lipcowe targi do Minikowa przyjeżdża corocznie ok. 450 wystawców krajowych i zagranicznych, a powierzchnia wystawowa wynosi ok. 12 ha.

Targi AGRO-TECH w Minikowie mają swoją długoletnią tradycję i są od lat zaliczane do jednych z ważniejszych wystaw rolniczych w Polsce i największe w północnej części Polski. Przy organizacji targów Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie współpracuje z wieloma instytucjami, w tym również z Niemieckim Stowarzyszeniem Rolników  DLG, które to jest organizatorem największej w Europie i chyba na świecie wystawy rolniczej AGRITECHNIKA w Hannoverze oraz EuroTier.

Specjalnością minikowskich targów jest niewątpliwie technika rolnicza, która zajmuje ponad 3/4 powierzchni wystawienniczej. W tej branży maszyny i urządzenia producentów krajowych i zagranicznych oferuje ponad 130 wystawców. Mocną stroną AGRO-TECH są profesjonalne pokazy polowe na specjalnie wydzielonym ringu zwanym „Górą Prawdy”. To prawdziwe safari, gdzie tylko najlepsi sobie radzą.

Targom AGRO-TECH towarzyszy Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której ponad stu hodowców wystawia pod ocenę prawie 500 zwierząt, w tym bydło mleczne i mięsne, trzodę chlewną, owce i kozy oraz drób hodowlany. W sąsiedztwie wystawy zorganizowane jest Centrum Hodowli i Nasiennictwa, gdzie oprócz najważniejszych polskich hodowli znajduje się unikalna w skali kraju kolekcja 200 odmian roślin uprawnych, głownie zbóż i strączkowych. Ciekawostką na kolekcji są odmiany zbóż przewódkowych. Pomysłodawcą i wykonawcą tej oryginalnej kolekcji, którą koniecznie trzeba zobaczyć jest Przedsiębiorstwo Nasienne „ROLNAS” z Bydgoszczy przy współpracy z firmą Bayer CropScience, która zaprezentuje efekty realizowanego tu programu ochrony roślin.

Czas spędzony na targach, to nie tylko możliwość zapoznania się z nowościami technicznymi i technologicznymi, z najnowszymi osiągnięciami postępu biologicznego, ale także zdobycie wiedzy z zakresu możliwości pozyskania funduszy na modernizację i rozwój gospodarstw rolnych. Dlatego w targach uczestniczą banki, instytucje obsługujące rolnictwo i obszary wiejskie. Od kilku lat Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje w Minikowie przestronne, dobrze zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne z udziałem wszystkich agencji podległych resortowi. Jest to bardzo cenna inicjatywa, ponieważ rolnicy w jednym miejscu mogą otrzymać ważne dla siebie informacje. W tym roku ma to szczególne znaczenie z uwagi na wdrażanie do praktyki celów nowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Rozwinięciem targów AGRO-TECH jest działalność edukacyjna Centrum Techniki Rolniczej, gdzie rolnicy i młodzież szkół rolniczych nabywają praktycznych umiejętności z obsługi i eksploatacji ciągników i maszyn rolniczych. Partnerami tych szkoleń są firmy i dealerzy maszyn, którzy udostępniają sprzęt i serwisantów.

W imieniu dyrektora i swoim własnym życzę Państwu owocnego pobytu na targach AGRO-TECH.

Jerzy Białczyk
Komisarz Targów

 

Nagroda

Międzynarodowych Targów

Rolno-Przemysłowych

AGRO-TECH Minikowo

za agregat do uprawy BEZORKOWEJ TAURUS

 

POM Brodnica

 

NAGRODA SPECJALNA

Międzynarodowych

Targów Rolno-Przemysłowych

AGRO-TECH Minikowo

 

AGROMA Sępólno

Krajeńskie

 

Nagroda

Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych

AGRO-TECH Minikowo

 

za pompę ciepła

Danfoss DHP-H Opti Pro +

 

Instalcentrum

 

 
PDF Drukuj Email

Program szkolenia praktycznego

„Innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu stadem bydła mlecznego

w zautomatyzowanej oborze”

2-3 lipca 2016 r.

Lokalizacja obory w sąsiedztwie ringu

Więcej…
 

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: best business host shared hosting Valid XHTML and CSS.